SZAKMAI KÉPZÉS A SAUTERNÉL

Bázeli telephelyünkön automatika mérnöki szakképzést (svájci szövetségi tanúsítást) kínálunk az épületautomatizálás területén.

Van tehetsége a matematikában? Érdeklik a műszaki témakörök és a gyakorlati feladatok? Különösen érdekli a korszerű, innovatív, komplex épülettechnológia és minden ami hozzá kapcsolódik? Élvezi ha csapatban dolgozhat? Akkor ez az egyedülálló, átfogó automatika mérnöki képzés a legmegfelelőbb választás az Ön számára.

Számok okból célszerű karrierjét a Sauternél kezdenie:

  • Biztos tudást nyújtó alapképzés oktatási központunkban
  • Gyakorlati feladatok a projektekbe való bevonás révén
  • Önálló munkavégzési lehetőség kis projekteken
  • Szakiskolai tanulmányok mellett is párhuzamosan vállalható

Felkeltettük az érdeklődését? – Tudjon meg többet!

SZAKMAI GYAKORLAT A SAUTERNÉL

A szakmai gyakorlat megnyitja az ajtót a munka világába, valamint a továbbképzés különböző szakaszaiba.

Szeretne jobban megismerni egy adott munkakört? Szüksége van szakmai gyakorlatra tanulmányai befejezéséhez? Vagy szeretné erősíteni profilját gyakorlati tapasztalattal tanulmányai után?

A SAUTER-nél a hangsúly a következő szakterületekre koncentrálódik:

  • Villamosmérnök
  • Informatikai automatika
  • Vezérlés technológia

Vegye fel velünk a kapcsolatot, és együtt megtaláljuk az Önnek megfelelő szakmai gyakorlatot!